Wersja archiwalna 2026-09-03 11:44:43

 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Nr 24/JK/710/2026

 

Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich (Zamawiający) zaprasza do składania ofert i udziału w postępowaniu dotyczącym:

 

Wykonania testów specjalistycznych aparatów RTG oraz urządzeń pomocniczych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2022 r. w sprawie testów eksploatacyjnych urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych (Dziennik Ustaw 2022 poz. 2759)

 

na poniżej opisanych warunkach:

  1. Opis przedmiotu zamówienia oraz jego wielkość lub zakres:

Wykonanie testów specjalistycznych aparatów RTG oraz urządzeń pomocniczych, a także w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testów specjalistycznych monitorów zamawiający wymaga przeprowadzenia kalibracji (o ile jest to możliwe), a następnie ponownego wykonania testów - przez Wykonawcę na rzecz i w siedzibie Zamawiającego oraz przygotowanie sprawozdań z tych testów zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 3 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2022 r. w sprawie testów eksploatacyjnych urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych (Dz.U. 2022, poz. 2759). Testy specjalistyczne wykonywane mogą być przez akredytowane laboratoria badawcze.

 

Wykaz urządzeń radiologicznych z podaniem aktualnych dat testów

Lp.

Aparat rentgenowski/urządzenie pomocnicze

Data wykonania testów specjalistycznych

1

Aparat diagnostyczny – POLYRAD PREMIUM  - Mecall Radiologia MEDIX – numer fabryczny A6563-01/02

15.06.2026

2

Aparat diagnostyczny – CLISIS ACCESS  - Mecall Radiologia MEDIX – numer fabryczny 005/211

15.01.2026

3

Aparat diagnostyczny – RADSPEED PRO  - SHIMADZU – numer fabryczny MQ927C4D1010

20.09.2025

4

Aparat diagnostyczny – Quantum Quest – QG - 50  - Quantum Medical Imaging – numer fabryczny QG 50G-09E-0503

18.12.2025

5

Aparat diagnostyczny – ORIX 70 - stomatologiczny, punktowy – ARDET – numer fabryczny XB 42301

10.01.2025

6

Aparat diagnostyczny  - przewoźny – POLYMOBIL PLUS – Siemens – numer fabryczny S10321S16L

24.10.2025

 

7

Tomografia komputerowa – Revolution Maxima – GE – numer fabryczny 923810BU6

9.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

8

Monitor opisowy BARCO - MDRC-8132 – 7226031897 – lewy panel, prawy panel – TK

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

9

Monitor opisowy BARCO - MDRC-8132 – 7226031925 – lewy panel, prawy panel - TK

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

10

Monitor opisowy BARCO - MDRC-8132 – 7224333941 – lewy panel, prawy panel - TK

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

11

Monito przeglądowy – Sterownia TK Revolution – Bigtide - L1910N  - 10210 lewy, 10271 prawy

09.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

12

Aparat diagnostyczny Angiograf Azuroion 3  – PHILIPS – do celów radiologii zabiegowej – numer fabryczny

103

29.04.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

13

Aparat diagnostyczny do celów radiologii zabiegowej – Angiograf Artis ZEE Floor – Siemens - numer fabryczny 138049

14.08.2025

14

Aparat diagnostyczny do celów radiologii zabiegowej – Angiograf GE Allia IGS 7 -  numer fabryczny D4-26-018

 

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

15

Monitor przeglądowy – Sterownia Angio – EIZO - LX1919 - 10000004848

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

16

Monitor przeglądowy – Sterownia Angio – EIZO - LX1910 - 10000004851

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

17

Monitor przeglądowy – Sterownia Angio – EIZO - LX1919 - 10000004849

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

18

Monitor przeglądowy – Sala Angio – EIZO - LX1910 – 10000002725 – lewy

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

19

Monitor przeglądowy – Sala Angio – EIZO - LX1910 – 10000002722 – prawy

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

20

Monitor przeglądowy – Sala Angio – kortek - IGS55 – 260302011 – duży

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

21

Monitor opisowy BARCO - MDAC-1419– 3426148705 – lewy sterownia Angio

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

22

Monitor opisowy BARCO - MDAC-1419– 34261487075 – prawy sterownia Angio

15.07.2026

Odbiorcze i specjalistyczne

23

Aparat ramię C – do celów radiologii zabiegowej – SHIMADZU OPESCOPE – Shimadzu – numer fabryczny 1269798202

 

15.01.2026

24

Aparat diagnostyczny do celów radiologii zabiegowej

Ramię C– Ziehm 8000 – Ziehm Imaging GmbH

- numer fabryczny 82103

09.10.2025

 

25

Monitory opisowe E-3621-MA lewy nr seryjny – 1879003253, prawy nr seryjny – 1879003252

09.10.2025

26

Monitor opisowy BARCO MDNC-3421 nr seryjny lewy – 2590252312, prawy - 2590252315

09.10.2025

27

Monitor przeglądowy BARCO MDRC-1219 nr seryjny - 721841165453

18.12.2025

28

Monitor przeglądowy BARCO MDRC-1219 nr seryjny - 721829147076

Sala numer I

18.12.2025

29

Monitor przeglądowy EIZO DSHC 1914-DC Blok Op

nr seryjny – 10000023706

nr seryjny – 10000006876

15.01.2026

30

Monitor przeglądowy EIZO DSHC 1914-DC Blok Op

nr seryjny – lewy HXHO006884 – oświadczenie

prawy HXHO006883

15.01.2026

31

Płyty obrazowe (systemy CR)

 

15.01.2026

Raport z CA

32

Aparat Przyłóżkowy AGFA DX typ D 100 +

numer seryjnyA5411002252

09.10.2025

33

Aparat Przyłóżkowy GMM MAC D

numer seryjny 20031785F

24.10.2025

34

Monitor przeglądowy DSHC 1914-DC SIEMENS Blok Op

nr seryjny 10000006882/HXHO006882

15.01.2026

35

Monitor przeglądowy EIZO DSC 1905-DC Blok Op

nr seryjny – HXH8022677

15.01.2026

36

Monitor przeglądowy EIZO DSC 1908-D Blok Op

nr seryjny – HXH8021386

15.01.2026

37

Monitor przeglądowy EIZO DSC 1905-DC Blok Op

nr seryjny – HXH8022668

15.01.2026

38

Monitor przeglądowy PS27FHD ER hemo

nr seryjny 721945700756

 

15.01.2026

39

Monitor przeglądowy PS27FHD ER hemo

nr seryjny 1945700754 (721945700754)

15.01.2026

40

Monitor przeglądowy PS24FHD  CR hemo

nr seryjny 56370 (721943656374)

15.01.2026

41

Monitor opisowy EIZO RadiForce MX242W   hemo

nr seryjny 67064089

15.01.2026

42

Aparat Przyłóżkowy GE OPTIMA XR 240

numer seryjny DF2402000886WK

15.06.2026

43

Tomografia komputerowa – AQUILION Prime SP (TSX 303B) – Canon – numer fabryczny 5K2172452

 

14.04.2026

Odbiorcze i specjalistyczne po wymianie lampy

44

Monitor opisowy BARCO MDNC-3421 nr seryjny lewy – 2590252307, prawy - 2590252310

09.10.2025

45

Monitor przeglądowy DIVA Labs RGP1943AMII DTU20090095 do aparatu przyłóżkowego GE

15.06.2026

46

Monitor opisowy EIZO MX 242W

nr seryjny – 84013051 – prawy i lewy

18.12.2025

47

Monitor opisowy EIZO MX 242W

nr seryjny – 84023051 – prawy i lewy

18.12.2025

48

Monitor przeglądowy TKII EIZO RadiForce MX 192 34748051

18.12.2025

49

Monitor przeglądowy SOR EIZO RadiForce MS236WT-A 24640123 SOR

20.09.2025

 

 

  1. Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od daty 07.10.2026 do 06.10.2029,
  2. Warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:

……………………………nie dotyczy………………………………..………………………………………………………

  1. Wykaz oświadczeń lub dokumentów, jakie mają dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: ………………………nie dotyczy………………………………….
  2. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami:

Oświadczenia, wnioski, pytania, zawiadomienia oraz informacje Zamawiający i wykonawca, przekazują zgodnie z wyborem Zamawiającego, tj. za pomocą poczty elektronicznej e-mail: jkruk@zoz.konskie.pl.

Wykonawca może zadawać pytania dotyczące niniejszego postępowania. Wymagania dotyczące wadium, jeżeli Zamawiający żąda wniesienia wadium: ………nie dotyczy…………

  1. Termin związania ofertą: 30 dni

Opis sposobu przygotowywania ofert:

Oferta winna zawierać następujące dokumenty:

  1. Formularz oferty – załącznik numer 1;
  2. O ile nie wynika to z dokumentów rejestrowych dostępnych w odpowiednich bazach internetowych, Wykonawca musi złożyć dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień/pełnomocnictw osób składających ofertę.

 

W toku dokonywania badania i oceny ofert Zamawiający zastrzega sobie prawo wezwania Wykonawcy do przedłożenia dodatkowych dokumentów w celu potwierdzenia, że zaoferowany asortyment, usługa  odpowiada warunkom zawartym w zaproszeniu do składania ofert wraz z załącznikami. Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia w/w dokumentów w toku badania i oceny ofert.

  1. Miejsce oraz termin składania i otwarcia ofert:

Oferty należy składać za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: jkruk@zoz.konskie.pl (dokument wydrukowany, podpisany i zeskanowany lub w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osoby/ę uprawnione/ą do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy); w terminie do dnia 11.09.2026 roku do godziny 10:00, z dopiskiem w tytule wiadomości – Postępowanie na (Wykonanie testów specjalistycznych aparatów RTG oraz urządzeń pomocniczych).

Otwarcie ofert nastąpi o godzinie 10:15.          

  1. Opis sposobu obliczenia ceny: Cena przedmiotu zamówienia powinna uwzględniać wszystkie elementy związane z prawidłową realizacją niniejszego zamówienia. Cena musi uwzględniać wymagania zaproszenia oraz obejmować wszystkie koszty, jakie poniesie Wykonawca z tytułu należytej oraz zgodnej z obowiązującymi przepisami realizacji przedmiotu zamówienia. Cenę musi być wyrażona w polskich złotych. Cena podana w ofercie powinna być ceną kompletną, jednoznaczną i ostateczną
  2. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert: CENA – 100%.
  3. Informacje o formalnościach, jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego: : Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego. Zamawiający zawrze umowę według wzoru zawartego w Załączniku do Ogłoszenia z Wykonawcą, który złożył najkorzystniejszą ofertę.
  4. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy, jeżeli Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia: ……………nie dotyczy……………………………………………..
  5. Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli:
  1. została złożona po terminie składania ofert,
  2. jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia,
  3. Wykonawca nie złożył dokumentów wymaganych w Ogłoszeniu,
  4. została złożona w warunkach czynu nieuczciwej konkurencji w rozumieniu ustawy z dnia 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
  5. oferta została złożona nie na wszystkie pozycje danego zadania
  1. Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli:
    1. nie złożono żadnej oferty,
    2. wszystkie oferty podlegają odrzuceniu,
    3. cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej,
    4. postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy,
    5. wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, ze wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym.
  2. Zamawiający zastrzega sobie prawo prowadzenia fakultatywnych negocjacji z max. dwoma Wykonawcami którzy złożyli najkorzystniejsze cenowo oferty
  3. Zamawiający ma prawo zakończenia procedury na każdym jej etapie bez konieczności podawania przyczyny.
  4. Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, ogólne warunki umowy albo wzór umowy, jeżeli zamawiający wymaga od wykonawcy, aby zawarł z nim umowę w sprawie zamówienia publicznego na takich warunkach:
  5. Zastosowanie aspektów społecznych: ………………nie dotyczy…………………………

 

 

 

 

Końskie, dnia 03.09.2026                                                                                                ………………………………………………………….

Podpisy osób uprawnionych do

reprezentowania

 

Załączone pliki:
Informacje o dokumencie:

[Liczba odsłon: 872581]

przewiń do góry